YABAN KÖPEK MAMASI, köpekleri çok iyi tanıyan köpek sahipleri, köpek ırkları konusundaki uzmanlar, deneyimli yetiştiriciler ve eğitmenler, veterinerler ile beslenme konusunda dünya deneyimine sahip nutritionistlerin tecrübeleri ışığında üretilmiştir.
Dünyanın en iyi mamaları ile yarışacak kalitede mamalar üretmek,
Mamanın en taze şekilde tüketilmesini sağlamak,
Türkiye ve çevresinin köpek özellikleri ve beslenme şartlarını öncelikle dikkate almak,
Erişilebilir fiyat seviyelerinde olmak
YABAN KÖPEK MAMASI,
İngiltere'nin önde gelen nutritionistlerinden David Southey'un ekibi ve Türkiye'nin saygın köpek uzmanlarının geliştirdiği özel formülle üretildi. Türkiye'deki yaygın köpek ırkları, yaşam şartları ve iklim koşulları dikkate alındı. Bu özel formül, mükemmel beslenme, yüksek performans ve sağlıklı yaşamı dengelemeyi amaçlamıştır. YABAN'ın özel formülü özgün olup, yalnızca YABAN KÖPEK MAMASI tarafından kullanılmaktadır.
YABAN KÖPEK MAMASI,
üretimin tüm aşamalarında teste ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Şu anda satışa sunulmuş olan mamalar, henüz pazara çıkmadan önce 1,5 yıl süreyle köpek yetiştiricileri, köpek kulüpleri, veterinerler ve uzmanlar tarafından test edilmiştir. YABAN KÖPEK MAMASI iştah, beslenme, sağlık, dışkılama, eklem, kas, tüy yapısı ve performans testlerinden başarıyla geçmiştir.
YABAN KÖPEK MAMASI,
YABAN'ın köpek uzmanlarının deneyimlerinden yararlanılarak geliştirilmiştir. YABAN'ın uzmanları, köpek ırkları, köpek mamaları, eğitim, beslenme ve sağlık konusunda yarım asırlık deneyime sahiptir. Türkiye'ye ilk kez yurtdışından ırkının en iyi örneklerini getirip ülkemizde iyi köpeklerin yetişmesine öncülük eden duayenler, bundan 40 yıl önce Türkiye'yi kuru mama ile ilk tanıştıran kişilerdir. YABAN KÖPEK MAMASI geliştirilmesi ve üretilmesi süreçlerinin her aşamasında uzman duayenlerin yarım asırlık deneyimi vardır. Güvenle kullanabilirsiniz.
YABAN KÖPEK MAMASI,
üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar tazeliğe büyük önem vermektedir. Bu nedenle, üretimde taze ve kaliteli hammaddeler kullanılır. Mamalar, tazeliğin en iyi şekilde korunması için güçlü vakumlama ve dünyanın kullandığı en ileri paketleme sisteminden geçer. Mamanın üretimin yapıldığı fabrikadan size ulaşması için süreçler hızlandırılmıştır. Amaç, mamanın depo veya raflarda uzun süre beklemesinin önüne geçmektir. Bu nedenle,aldığınız mamanın yalnızca son kullanma tarihine değil, üretim tarihine de bakınız. YABAN KÖPEK MAMASI'nda şimdiye kadar Türkiye'de kullanılmayan fermuarlı paketler de ilk kez kullanılmaktadır. Amaç, mamanın son gramı tüketilinceye kadar taze kalmasını sağlamaktır. Mamanın tazeliği, YABAN'ın temel önceliğidir.
YABAN KÖPEK MAMASI,
YABAN, ürünlerinin köpeğiniz tarafından iştahla tüketilmesini garanti eder. Köpeğiniz mamayı yemez ise iade edebilirsiniz. Köpeğinizin beslenmesi, gelişimi, sağlığı ve eğitimi için, YABAN'ın uzmanlarından yardım alabilirsiniz. YABAN'ın uzmanlarının köpeğin beslenmesi, gelişimi, yetişmesi ve sağlığı konusunda yarım asırlık deneyime sahip olduğunu unutmayınız.
© Copyright 2009 YABANMAMA All Rights Reserved
www.yabanmama.com